Ahoj Kamarádi,
tento týden od 24.10.2016, bude v Kapičce ze zdravotních důvodů zavřeno. Pokud budete něco důležitého vyřešit, můžete mi kdykoliv odeslat sms. V rámci možností se domluvím s dobrovolnicemi. Děkuji za pochopení.
Dále Vám chci oznámit, že 5.11.2016 od 13:00 hodin, máme schůzku modelek a dobrovolníků. Týká se to charitativních akcí Tancem proti rakovině a Charitativního plesu s Kapičkou. Vzhledem k tomu, že se všichni v tento den nemůžete zúčastnit, jsou tady pro Vás termíny dva. Druhý termín je 29.10.2016 též ve 13:00 hod. Modelky, pokud můžete, přijďte v oba dva termíny, neboť ten druhý budete zkoušet na módní přehlídku. Děkuji.
Těším se na Vás. 

Rok s Kapičkou


Charitativní bazárek ,,Kapička'' oslavil své první narozeniny. Napočest tohoto výročí proběhla, za spolupráce města Slavonice, charitativní a kulturní akce s názvem ,, rok s Kapičkou.''
I přesto, že nám počasí moc nepřálo, se velký Den vydařil a na TJ - kostní dřeně v PH - Motole přibyde částka 13 095 kč. O tuto částku se podělí rodiny momentálně transplantovaných dětí a bude jim sloužit na výdaje spojené s touto léčbou.
Děkuji všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravách.
Fotografie z tohoto dne můžete vidět na stránkách Kapičky www.bazarekapička.cz , kde se dozvíte také podrobnější informace.
Děkuji panu Petru Hilenkovi, který nafotil tyto překrásné fotografie zcela zdarma.
Za Kapičku
Naďa Cigaleová

Díky Vašim hlasům jsem se umístila v první pětici Podnikavých žen roku 2015.

Drazí kamarádi, přátelé a známí,
zapojila jsem se do soutěže Podnikavá žena roku, protože mým dalším snem je vydat knihu, kterou pro Vás napsal (s mou pomocí) sám život. Proto jsem Vás chtěla poprosit o hlas v níže uvedeném odkazu.
Pokud Vás to nebude obtěžovat, můžete tento odkaz dál sdílet a předávat svým kamarádům.
Děkuji za podporu.
S pozdravem Naďa Cigaleová

Slavnostní otevření bázárku 22. července 2015.

Tento den byl pro mě double slavnostní. Kapička bude slavit své narozeniny v den i hodinu synovi transplantace kostní dřeně.